jóga pro zdraví ~ spokojenost

Na prodloužené lekci se zaměříme na aktivizaci a uvolnění patřičných oblastí, jež mohou být v blokaci ve spojení s tématem naší ne~spokojenosti v životě.

Tereza Klečková

Všichni si uvědomujeme, že v určité míře podléháme v našem životě ne vždy umírněné soutěživosti – dravosti. Jakou roli hraje v našem životě dominance a agresivní já? A jakou roli submisivita a ignorování? Je mezi těma dvěma někdo, kdo potřebuje terapeuta? A který z nich to vlastně je? Jaký vztah má naše rozpoložení k tomu, co jíme? A jaký vliv má naše jídlo na naši mysl a psychiku? A co dále můžeme se stravou konzumovat? Antikoncepci, hormony, vitamíny nebo placebo? A v konečném důsledku…

…jsme to, co jíme?

Prožitkový tématický workshop je věnován jógové praxi v oblastech, které nám pomohou tato témata související s naším zdravím identifikovat, analyzovat a možná také zmírnit.

Jednorázová aktivita je a není doporučenou jógovou terapií, může se stát nabídkou, ale i východiskem související s naší další vlastní praxí sebepoznání ~ jógou.

AKTUÁLNÍ TERMÍNY
Kdy: 14. listopadu 2020 | 10,30 ~ 12,30
Kde: Yoga Café | Čeladná
Cena: 380,-
Rezervace probíhá e-mailem a je platná po zaplacení zálohy 190,- do pátku 9.10. 2020. Kapacita sálu je omezena. Workshop je vhodný pro všechny, které téma zaujme. Případné indispozice konzultujte předem e-mailem.